FAQ

Zdecydowanie tak! Aplikacja została stworzona z myślą o tych wszystkich, którzy nie mają dużego doświadczenia z tego typu programami i którzy są zieloni w tematach marketingowych. Jeśli jesteś bardziej zaawansowanym użytkownikiem również znajdziesz wiele ciekawych funkcji.

Aby stworzyć konto w naszej aplikacji będziesz potrzebował adresu e-mail oraz hasła. Następnie powinieneś połączyć z aplikacją swoją stronę, poprzez umieszczenie na niej specjalnego kodu.

Nasza aplikacja jest bardzo intuicyjna i łączy w sobie wiele innych, różnych narzędzi. Dzięki niej nie będziesz już musiał korzystać z wielu różnych programów. Od teraz wszystkie potrzebne informacje i opcje znajdziesz w jednym miejscu.

Apikację można zainstalować na urządzeniach z systemem Android lub iOS. System Windows nie jest niestety wspierany.

Zdecydowanie tak. Dokładamy wszelkich stara aby korzystanie z informacji, jak i przechowywanie w niej swoich danych było jak najbardziej bezpieczne. Dzięki naszym autorskim systemom wyciek danych jest w zasadzie niemożliwy.

Jak najbardziej tak. Obecnie dostępna jest siedmiodniowa wersja demonstracyjna posiadająca wszystkie dostępne w standardowej wersji funkcje. Możesz za darmo pobrać ją na swój telefon, zainstalować, a później przez tydzień zupełnie za darmo z niej korzystać.

Przewiń do góry