W jaki sposób samodzielnie poradzić sobie z remontem?

Remont- słowo, które u niektórych od razu budzi szereg negatywnych emocji, ale też z drugiej strony szansa na lepsze i bardziej komfortowe życie we własnym domu.

W końcu- wypada go przeprowadzić, nawet jeśli dysponujemy dość ograniczonym budżetem i niewielką ilością czasu. Istnieją dwa sposoby na przeprowadzenie takiego remontu- zlecenie go komuś innemu, na przykład projektantowi wnętrz, który wszystko zaaranżuje i dopilnuje, aby zostało odpowiednio wykonane. Albo też możemy podjąć się przeprowadzenia wszystkich prac remontowych na własną rękę. Wówczas potrzebny może się nam okazać dobry poradnik projektowania wnętrz. Dobrze jest też wiedzieć, w jakich miejscach szukać pomysłów na swoje wnętrze.

Gdzie szukać inspiracji?

W sieci znajdziemy prawdziwy ogrom różnego rodzaju portali oraz blogów wnętrzarskich. Instagram jest też doskonałym miejscem do tego, aby takich inspiracji szukać- mamy tutaj bowiem dużo naprawdę dobrej jakości zdjęć gotowych już projektów, w których na pewno znajdziemy szereg rozwiązań, które się nam podobają i które chcielibyśmy zastosować na własnym podwórku. Możemy też oglądać liczne programy wnętrzarskie, które są emitowane w telewizji- często zawierają one cenne wskazówki, co do tego, gdzie szukać elementów wyposażenia oraz jak zrobić coś naprawdę niewielkim kosztem. W końcu, liczne filmy wideo pokazują w jaki sposób wykonać niektóre prace remontowe i budowlane tak, abyśmy nie musieli za każdym razem, od razu dzwonić po fachowca przy malowaniu czy układaniu paneli podłogowych. Koniecznie odwiedź kanał: https://www.dom-art.pl/wideo/

A gdzie zaopatrywać się w potrzebne materiały?

Tak naprawdę, to również jest bardzo ważne, gdyż nawet najlepszy projekt, jaki opracujemy zakończy się porażką, jeśli nie będziemy wiedzieli, gdzie możemy kupić poszczególne elementy wykończenia i wyposażenia wnętrza. Dlatego też dobrze jest już na starcie zapoznać się z ofertą marketów budowlanych, jakie znajdują się blisko naszego miejsca zamieszkania. Oglądając zaopatrzenie takich sklepów możemy też wpaść na kolejne pomysły, coś może się nam po prostu spodobać i możemy stwierdzić, że idealnie będzie się to komponowało z naszym wnętrzem. Warto także szukać różnego rodzaju ozdób i dekoracji, a także domowych tekstyliów w sklepach internetowych i na serwisach aukcyjnych. Tutaj znajdziemy prawdziwe zatrzęsienie różnych przedmiotów i wszystkiego, co w domu niezbędne. Możemy też poszukać pracowni rękodzieła artystycznego, w których wytwarza się przedmioty z duszą, które podkreślają oryginalny charakter każdego wnętrza.

 

 

Odsłony: 98

Wydarzenia marketingowe

14 czerwca 2017 - SEMKRK #6 BIG -  Kraków, Stara Zajezdnia. Start: godz. 16:00. Cena biletów: 199,00 zł.

13-14 września 2017 - Festiwal Marketingu - Warszawa, EXPO XXI, rejestracja bezpłatna